Вітаміни та Мінерали

Гідролізований морський колаген

Поділитися цією статтею

Гідролізований морський колаген сприяє омолодженню шкіри, бо швидко й напряму насичує її цінними пептидами та амінокислотами (частини білків). Річ у тім, що він має високу біодоступність, тобто легко й повністю всмоктується в кров через стінку кишечника і засвоюється організмом. На відміну від колагену II типу з частин сільськогосподарських тварин і птиці, корисного для суглобів, гідролізований морський колаген належить до I и III типу, які є найкращими саме для збереження юності та краси. Він має молекули меншого розміру, що легко вбудовуються в структуру шкіри, буквально оновлюючи її зсередини. Риб’ячий колаген безпечніший за інші, оскільки він не може спричинити небезпечні інфекційні захворювання, що інколи передаються з сировиною тваринного походження (коров’ячий сказ, пташиний грип тощо).

Частка тваринних білків, зокрема й риб’ячого, має становити 50% від їх загальної кількості в щоденному раціоні. Однак люди споживають замало їжі, багатої на такі протеїни, бо вона досить дорога. До того ж поширюється мода на відмову від продуктів тваринного походження. На зовнішності це позначається сухістю шкіри, її дряблістю, тобто прискоренням старіння. Для здоров’я наслідки білкового «голоду» взагалі згубні: страждають ендокринна, травна, нервова системи, прискорюються процеси дистрофії та атрофії тканин.

Колаген – це головний білок сполучної тканини. Для прийому всередину його традиційно отримували зі шкіри, сухожиль та хрящів корів, свиней та курей. Більш сучасна і дорога сировина – це шкіра та луска морської риби. Технологія гідролізу морського колагену передбачає використання фізичних методів, а не хімічних речовин. Тому морський колаген – це натуральний продукт високого ступеню чистоти порівняно з іншими його різновидами.

Загальна потреба в білках (протеїнах) – 1 г на 1 кг маси тіла.

Все про вітаміни та мінерали

Меню