Вітаміни та Мінерали

Краса та здоров’я: кому та коли потрібна вітамінна підтримка?

Поділитися цією статтею

Краса та здоров’я: кому та коли потрібна вітамінна підтримка?

Вік і обставини вносять свої корективи, і організм, попри наше бажання, їм підпорядковується. Як залишатися здоровою і повною сил всупереч часу та різним життєвим обставинам? Для кого критично важливо отримувати вітамінну підтримку зсередини?

На дієті

У боротьбі за струнку фігуру жінки зазвичай готові піти на будь-які жертви, обираючи найжорсткіші дієти для схуднення. Особливо шкідливими для організму є монодієти. Такі обмеження в їжі позбавляють наш організм корисних речовин.

Вирішуючи за допомогою дієти одну проблему, ми ризикуємо спровокувати проблему в іншому місці. Наприклад, отримати ослаблені волосся та нігті, тьмяну і втомлену шкіру. До того ж, при дефіциті важливих нутрієнтів організм втрачає життєвий тонус, знижується імунітет. Тож щоб гарно віглядати, підтримувати гарну фізичну форму і не хворіти, під час обмеження раціону харчування (дієти для похудіння, лікувальні дієти, вегератіанство, тощо) необхідно вчасно підтримати організм за допомогою спеціальних вітамінних комплексів.

Обери свій Перфектил

Материнство

Немає на світі більшої радості, ніж стати мамою. Але для того, щоб період щастя не затьмарювали недуги, необхідно ретельно піклуватися про своє здоров’я. Річ у тому, що при грудному вигодовуванні доводиться обмежувати перелік продуктів, виключаючи те, що може викликати у дитини алергічну реакцію. Через це у мами можливе загострення хронічних патологій, зміна фігури, виникнення проблем з нігтями, шкірою та волоссям.

Випадіння волосся після пологів – найпоширеніша проблема. В цей період волося вимагає особливого догляду не тільки зовні, але і зсередини. Якщо не вживати достатню кількість мінеральних речовин і вітамінів, втрата волосся буде критичною.

Обери свій Перфектил

У розквіті сил

Тридцять років за нинішніми мірками для жінки – ще молодість. Але певні складності, з якими доводиться мати справу представницям прекрасної статі, розміняли четвертий десяток, вже є. Верхівка айсберга – перші зморшки та випадіння волосся. Також є зміни непомітні та поступові, підстави для тривоги дають саме вони.

Жінкам у розквіті сил необхідно піклуватися про здоров’я по-новому. Для цього потрібно висипатися, регулярно виконувати фізичні вправи, приймати вітамінні комплекси, намагатися зберігати душевну рівновагу.

Обери свій Перфектил

На правах реклами. Дієтичні добавки. Перфектил. Перед застосуванням ознайомитись з інструкцією. DM.UA.PER.20.11.01

Все про вітаміни та мінерали

Меню