Вітаміни та Мінерали

Олія насіння чорної смородини

Поділитися цією статтею

Як унікальне джерело поліненасичених жирних кислот олія з насіння чорної смородини сприяє регенерації клітин шкіри завдяки посиленню синтезу колагену, тому вона чудово відновлює епідерміс після серйозних косметичних процедур, насамперед пілінгів. Олія допомагає долати різні негаразди зі шкірою: сухість, лущення, дерматит, екзему, дерматоз, наслідки опіків. Діючи зсередини організму, олія повертає шкірі обличчя свіжість, еластичність, відновлює її природний тон. Запобігає появі вікових зморшок, сприяє їх розгладженню. Так саме добре олія з насіння чорної смородини впливає на стан нігтів та волосся – зміцнює, надає сили та гарного вигляду.

Олія з насіння чорної смородини – речовина багатокомпонентна, тому наслідки її дефіциту неспецифічні. Тобто вони явно не сигналізують про брак якогось одного певного нутрієнта. Однак з урахуванням того, що в складі цієї олії багато незамінних тригліцеридів (поліненасичених омега-кислот), їх нестача буде негативно впливати не тільки на зовнішність, а й на стан здоров’я і тривалість життя людини.

Олію отримують з макухи (кісточки та шкірка), що залишилася після виробництва соку. Вона жовта, досить густа, щільна, з легким характерним ароматом. Ця олія цінна своїми поліненасиченими жирними кислотами омега-3-6-9 (гамма-ліноленова, лінолева, винна, бурштинова, яблучна, фосфорна, нікотинова). Містить також вітамін С, токофероли, флавоноїди, каротиноїди тощо.

Визначеної норми немає, але оскільки навіть влітку ми їмо замало смородини, корисно щодня споживати по 50 мг олії з кісточок.

Все про вітаміни та мінерали

Меню