Состав и рекомендации по применению

Инструкция Перфектил платинум питьевой коллаген для кожи

Perfectil® Platinum Collagen Drink Skin

Склад на 1 флакон: активні інгредієнти

 • Гідролізований колаген (Peptan) 7000 мг
 • Фруктовий порошок ацероли 80 мг
 • L-лізин 50 мг
 • Гіалуронова кислота 50 мг
 • Олія з насіння чорної смородини 25 мг
 • Цинк 10 мг
 • Коензим Q10 5 мг
 • Бета-каротин 3 мг
 • Біотин 50 мкг
 • Селен 40 мкг
 • Вітамін D3 15 мкг (600 МО)
Жидкий коллаген для кожи

Допоміжні речовини:

емульгатор: полісорбат-80; консервант: сорбат калію; ароматизатор: маракуйя, регулятор кислотності: моногідрат лимонної кислоти; підсолоджувач: сукралоза; очищена вода. Без ГМО.

Форма випуску: 10 флаконів у картонній коробці.

Строк придатності: 2 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25ºС у сухому та недоступному для дітей місці.

Питьевой коллаген для кожи

Особливість комплексу

Перфектил Платинум Питний Колаген для Шкіри – це інноваційна формула дієтичної добавки, ретельно розроблена експертами з харчування та нутріціології Vitabiotics. Містить 7000 mg (мг) високоякісної суміші науково досліджених гідролізованих пептидів морського колагену (Peptan®).

7000 мг гідролізованого морського колагену (Peptan®)

Для забезпечення максимальної біодоступності пептиди (гідролізований морський колаген (Peptan®)), що використовуються в Перфектил Платинум Питний Колаген для Шкіри, мають низьку молекулярну масу, тому легко засвоюються організмом, що забезпечує пружність шкіри за рахунок ущільнення колагену.

Посилений захист та живлення шкіри

Перфектил Платинум Питний Колаген для Шкіри містить біотин і цинк, а також особливі нутрієнти – гіалуронову кислоту, L-лізин та коензим Q10, що допомагають підтримувати шкіру в здоровому стані.

Комплексний підхід (шкіра, волосся та нігті)

Додатково надає підтримку волоссю та нігтям за допомогою спеціально підібраних вітамінів і мінералів, включаючи біотин, який сприяє підтриманню нормального стану волосся, а також селену та цинку, які сприяють підтримці нормального стану нігтів.

Рекомендації щодо застосування

Застосовувати як дієтичну добавку для дорослих, як додаткове джерело пептидів, вітамінів, мінералів, амінокислот та рослинних екстрактів, що сприяє підтримці оптимальних дієтологічних умов функціонування волосся, шкіри та нігтів, покращенню насичення глибинних шарів дерми необхідними мікронутрієнтами для підтримки нормального стану шкіри.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по одному флакону (50 мл) на добу. Приймати після основного прийому їжі.  Добре струсити флакон перед використанням.

Особливості застосування: перед початком застосування та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами, під час вагітності, в період годуванні груддю, за наявності в анамнезі епілепсії,  гемохроматозу, харчової алергії або алергії на будь-який з інгредієнтів дієтичної добавки рекомендована консультація лікаря. Продукт можна застосовувати так довго, як це необхідно. Рекомендовано регулярне споживання.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не вживати дітям.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Перфектил Платинум Питний Колаген для Шкіри/Perfectil Platinum Collagen Drink Skin. З підсолоджувачем.