Олія огірочника має потужні відновлювальні властивості й буквально омолоджує шкіру, особливо зрілу, суху, виснажену і зневоднену

Річ у тім, що вміст гамма-ліноленової омега-6 кислоти, яка активує в епідермісі ліпідний обмін і синтез керамідів, у олії огірочника унікально високий – до 40%. Організму ця кислота потрібна для утворення багатьох речовин (ендорфінів, простагландинів, лейкотрієнів), що зменшують запалення та біль, загоюють та відновлюють тканини, діючи на клітинному рівні організму в цілому. Тому олія огірочника корисна не тільки для покращення вигляду шкіри, волосся та нігтів, а й при гастриті, виразці шлунка, ревматизмі, діабеті, атопічному дерматиті, астмі, менструальних розладах, алергії тощо.

Поліненасичені жирні кислоти мають надходити в організм щодня. Без достатньої їх кількості неможливий правильний обмін речовин, збереження здоров’я, молодості та краси. Оскільки раціон багатьох людей незбалансований і містить замало цих речовин, бажано приймати олію огірочника додатково. Варто лише враховувати, що в чистому вигляді вона дуже нестійка – швидко окислюється та втрачає свої властивості. Оптимальний варіант – її прийом у формі капсул.

Ця рослина з родини бурачникових (латиною Borago officinalis) отримала свою назву за те, що її м’ясисте листя має запах свіжих огірків. Відповідно, огірочник використовують для салатів та супів. Олія рослини є цінним джерелом поліненасичених жирних кислот омега-3 і омега-6 та інших корисних речовин (фітогормонів, мінералів)

Добова норма для організму: приблизно 200 мг.