Краса та енергія зсередини

Краса та енергія зсередини. Що це означає?

Щоб мати гарний вигляд і міцне здоров’я, потрібно не нервувати, не працювати понад міру, дихати чистим повітрям, займатися фізкультурою, а головне – вживати лише натуральні продукти і не лінуватися щодня готувати різноманітні корисні страви. У сучасному ритмі життя це досить складно. До того ж бажаний результат все одно не гарантований. Читайте далі, і все зрозумієте.

перфектил perfectil

Чому вітаміни для нас такі важливі?

Для життя людині щодня потрібна їжа – з нею організм отримує поживні речовини (основні – це білки, жири та вуглеводи). А щоб вони правильно засвоювалися і як належить забезпечували обмін речовин, потрібні вітаміни, мікро- та макроелементи. Причому в дуже малих кількостях – у міліграмах (мг) або навіть мікрограмах (мкг). Без них неможливо бути здоровими, тривалий час зберігати молодість шкіри, мати густе й блискуче волосся, міцні нігті. Чому для нас важливі вітаміни, можна показати на прикладі відсутності в раціоні вітаміну С.

У давнину, коли люди тільки розпочали мандрували океанами, це тривало по кілька місяців. Моряки харчувалися переважно сухарями і засоленим м’ясом. Інколи під час подорожі гинула чи не половина екіпажу судна через дивну хворобу: десь після 6–10 тижня подорожі на шкірі з’являвся червоний висип, ясна починали кровоточити, людина слабшала і вмирала. Згодом цю недугу назвали цингою і з’ясували, що вилікувати її дуже просто за допомогою овочів і фруктів.

Лише у XX столітті вчені з’ясували, що панацея від цинги – це вітамін С. Його нестача призводить до порушення синтезу білка колагену, тому сполучна тканина людського тіла втрачає міцність. Подібну важливу роль має кожен вітамін та мікроелемент. До речі, добрий стан колагену завдяки вітаміну С –запорука молодості і краси, адже цей білок входить до структури шкіри, волосся та нігтів. Вітамін С зсередини організму забезпечує його утворення в достатній кількості у відповідних тканинах.

Зараз випадки авітамінозу – повної відсутності того чи іншого вітаміну – майже не зустрічаються. Натомість переважна більшість людей мають полігіповітаміноз – помірну нестачу багатьох вітамінів та інших корисних речовин одночасно. Причини цього пов’язані із сучасним харчуванням.

перфектил perfectil

Навіть якщо уявити, що раціон людини абсолютно бездоганний, вітамінів, мікро- та макроелементів їй все одно може не вистачати. Річ у тім, що овочі, фрукти, крупи і м’ясо містять менше всього корисного, ніж 100 років тому. Рослини синтезують вітаміни не для нас, а для власного захисту від хвороб і шкідників. Зараз овочі і фрукти отримують у промислових масштабах з використанням хімічних засобів захисту, добрив тощо. Тому тим же яблукам та картоплі просто не потрібно синтезувати власні вітаміни та інші подібні речовини у великій кількості. Водночас потреба організму людини у них лишається незмінною вже десятки тисяч років. Якось дієтологи підрахували: щоб забезпечити себе необхідними вітамінами і мінералами в оптимальній кількості, сучасній людині треба за день з’їдати стільки всього, що енергетична цінність раціону досягне 5000–7000 ккал. А це просто неможливо! Отже, єдиний вихід – прийом якісних вітамінно-мінеральних комплексів.

Вітамінно-мінеральні комплекси Перфектил для підтримки краси та енергії зсередини

Для відновлення і збереження краси та молодості потрібно, щоб вітаміни та інші корисні речовини надходили до організму не стільки зовні, тобто з косметики, скільки зсередини. Навіть найдорожча і найякісніша косметика не здатна забезпечити людину необхідною кількістю всіх біологічно активних речовин. У кращому разі такі засоби діють короткочасно і лише у верхньому шарі шкіри, хоча основні процеси, що впливають на зовнішність, відбуваються усередині організму. Відкоригувати їх допоможе тільки правильно вибраний полівітамінний комплекс. Більше того, якщо він добре збалансований за складом, то буде позитивно впливати і на стан здоров’я вцілому, і на зовнішність. Еталонний приклад – засоби лінійки Перфектил (Perfectil), які постачають до українських аптек з Великої Британії (виробник – компанія «Вітабіотикс»).

Як вітаміни для краси жінок засоби Перфектил добре відомі у багатьох країнах. Ці комплекси уславлені тим, що їх приймають відомі у світі моделі, акторки та особи королівської крові спеціально для краси шкіри, волосся і нігтів. І у самій Британії вони теж популярні. Українці вже також добре знають Перфектил, перший засіб цієї торговельної марки з’явився у нас понад 10 років тому і сподобався покупцям, бо це вітаміни і для гарного вигляду, і для енергії та одночасно для зміцнення імунітету.

Зараз в аптеках України та on-line можна придбати:

  • Перфектил Оріджинал – перший і добре відомий. Базовий комплекс для волосся, шкіри, нігтів та підтримки життєвого тонусу та імунітету.
  • Перфектил Плюс (Шкіра) – доповнена нутрідермальними капсулами версія, посилена речовинами натурального походження (омеги, лютеїн, лікопен та ін.) для додаткового захисту та живлення шкіри зсередини.
  • Перфектил Плюс Розкішне Волосся – спеціальна формула з колагеном, інозитолом та екстрактом хвоща для вирішення проблем з випадінням, уповільненням росту або поганою якістю волосся (ламкість, втрата еластичності, об’єму та природного кольору).
  • Перфектил Платинум питний колаген для Шкіри – комплекс, в якому активність морського колагену та спеціальних вітамінів та мінералів спрямована на боротьбу зі старінням шкіри.
  • Перфектил Платинум питний колаген для Волосся– інноваційна формула з морським колагеном, вітамінами та мінералами для максимального захисту волосся від вікових змін.
  • Перфектил Жувальні Пастилки для пошкодженого волосся – новинка у лінійці, що має чудовий ягідний смак. Ідеально підходить для молодих дівчат, які не люблять або забувають пити таблетки.

Насправді кожен із засобів лінійки Перфектил – це чудова підтримка і здоров’я, і зовнішності, що дає красу і енергію зсередини.

Обери свій власний Perfectil
Мій вік
Відзначте, що з перерахованого вас турбує НАЙБІЛЬШЕ?
Перфектил Оріджинал
Perfectil® Оriginal

Спеціальний комплекс для здоров’я та краси волосся, нігтів та шкіри, а також для енергії та бадьорості на кожен день.

Перфектил Плюс
Perfectil® Plus

Посилена формула для екстразахисту та живлення шкіри зсередини і боротьби зі зморшками.

Перфектил Плюс Волосся
Perfectil® Plus Hair

Посилена формула для екстразахисту та живлення волосся зсередини

Перфектил платинум питний колаген для волосся
Perfectil® Platinum collagen drink hair

Преміум формула, що сприяє зменшенню випадіння волосся, прискоренню росту та покращенню якості волосся.

Перфектил платинум питний колаген для шкіри
Perfectil® Platinum collagen drink skin

Преміум формула спеціально призначена для підтримки здоров’я, сяючого кольору шкіри та боротьби зі зморшками.

Перфектил Жувальні пастилки для пошкодженого волосся
Perfectil® Hair Crush Gummies

Смачна підтримка зсередини для пошкодженого волосся, а також нігтів та шкіри

Жевательные пластины Перфектил

Perfectil від Vitabiotics | Волосся, Шкіра і Нігті

На правах реклами. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами. Виробник: Вітабіотикс, Великобританія. Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, Україна, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола 43. DM.UA.PER.21.06.01

Витабиотикс Англия