Екстракт виноградних кісточок позитивно впливає на всі органи.

Передусім, він покращує кровообіг та обмін ліпідів, що захищає людство від ворога №1 – серцево-судинних недуг. Ця унікальна сполука сприяє усуненню запалення та загоєнню пошкоджень, підтримує імунітет, запобігає злоякісному переродженню клітин. Навіть лікує печінку і підшлункову залозу та протидіє утворенню метастазів! Зрозуміло, що для шкіри екстракт виноградних кісточок – чудодійний еліксир молодості. Потужний антиоксидантний комплекс цих кісточок сприяє захисту клітин від негативного впливу вільних радикалів та зміцненню клітинних мембран, тим самим забезпечуючи тонізуючий ефект та створюючи умови для профілактики зморшок. А ще екстракт виноградних кісточок запобігає руйнуванню колагенових волокон, тому він підтримує здорову текстуру шкіри, волосся та нігтів.

Людство навчилося виробляти олію з виноградних кісточок з давніх-давен – згадки про неї є в Старому Заповіті. За часів античності її застосовували і як їжу, і як ліки. Набагато пізніше було розроблено технології отримання екстракту з виноградних кісточок. Його бажано щодня приймати кожній людині, яка хоче мати міцне здоров’я, захищене від шкідливого впливу сучасного довкілля, перенасиченого чужорідними для організму хімічними речовинами (ксенобіотиками). Саме вони відбирають у нас молодість і красу, а екстракт виноградних кісточок уповільнює ці процеси.

Виноградні кісточки (насіння) містять олії та жирні кислоти (ліноленову, олеїнову, пальмітинову, стеаринову); дубильні речовини; лецитин; пікгеноли, таніни, проантоціанідини, вітамін Е та інші антиоксиданти, а також мікроелементи (К, Mn, Mg, Ca, Fe, Cu, Zn, Si, S, Cl). Це справжня скарбниця корисних речовин, створена самою природою.

Учені ще не розрахували щоденну дозу екстракту виноградних кісточок. Практика свідчить, що оскільки він дуже сильний, то вистачить приблизно 15 мг.

https://perfectil.ua/uk/

Обери свій власний Perfectil
Мій вік
Відзначте, що з перерахованого вас турбує НАЙБІЛЬШЕ?
Перфектил Оріджинал
Perfectil® Оriginal

Спеціальний комплекс для здоров’я та краси волосся, нігтів та шкіри, а також для енергії та бадьорості на кожен день.

Перфектил Плюс
Perfectil® Plus

Посилена формула для екстразахисту та живлення шкіри зсередини і боротьби зі зморшками.

Перфектил Плюс Волосся
Perfectil® Plus Hair

Посилена формула для екстразахисту та живлення волосся зсередини

Перфектил платинум питний колаген для волосся
Perfectil® Platinum collagen drink hair

Преміум формула, що сприяє зменшенню випадіння волосся, прискоренню росту та покращенню якості волосся.

Перфектил платинум питний колаген для шкіри
Perfectil® Platinum collagen drink skin

Преміум формула спеціально призначена для підтримки здоров’я, сяючого кольору шкіри та боротьби зі зморшками.

Перфектил Жувальні пастилки для пошкодженого волосся
Perfectil® Hair Crush Gummies

Смачна підтримка зсередини для пошкодженого волосся, а також нігтів та шкіри

Жевательные пластины Перфектил

Perfectil від Vitabiotics | Волосся, Шкіра і Нігті

На правах реклами. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами. Виробник: Вітабіотикс, Великобританія. Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, Україна, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола 43. DM.UA.PER.21.06.01

Витабиотикс Англия