Які вітаміни потрібні для догляду за волоссям?

Мабуть, немає на світі людини, задоволеної своїм волоссям. Воно надмірно випадає, швидко жирніє, схильне до утворення лупи або, навпаки, дуже сухе, з посіченими кінчиками. Щоб покращити стан волосся, треба відновити міцне здоров’я. А це неможливо без надходження в організм вітамінів.

Витамины и минералы для ухода за волосами

Що таке вітаміни для волосся і навіщо вони потрібні

Красою волосся переймають насамперед молоді жінки. Вони витрачають купу грошей на косметику – різноманітні шампуні, бальзами, маски для волосся з вітамінами, а також вітаміни для росту волосся в ампулах. Однак результатом їх застосування зазвичай залишають не надто задоволені. Чому ж не діють такі вітаміни для волосся? Річ у тім, що косметичні засоби контактують зі шкірою голови нетривалий час, а вітаміни та інші корисні речовини у волосся з них практично не потрапляють.

Кожна волосина складається з видимої частини (стрижня) і цибулини, яка занурена в шкіру на глибину 3-4 мм. Там через капіляри вона отримує кисень та поживні речовини, зокрема білки, амінокислоти, вітаміни та мікроелементи, які необхідні для росту, міцності та запобігають передчасному випадінню.

Порушення постачання коренів волосся всім необхідним – часта причина погіршення його вигляду або втрати. Тобто все для тривалого росту, міцності, блиску волосяним цибулинам (фолікулам) приносить кров. Іншого джерела не існує. Тож вітаміни проти випадіння волосся, для швидкого його росту і гарного вигляду мають надходити зсередини організму. Якщо волосяній цибулині хоча б чогось бракує, волосся від зародку матиме дефекти, буде пошкоджуватися або випадати.

Втрата волосся може бути пов’язана з гормональним дисбалансом, із захворюваннями печінки та інших органів травлення, стресами, хворобами шкіри голови тощо. У дівчат стан волосся погіршується через щоденну укладку з феном, використання гарячих прасочок та щипців для створення зачісок, а також через дієти, що обмежують надходження не тільки поживних речовин, а й вітамінів (їх багато не тільки в овочах, а й у м’ясі, крупах, хлібі, молочних продуктах).

Знайти і усунути причину негараздів здатен тільки спеціаліст – лікар-трихолог. А сама людина може вчасно збільшити надходження в організм необхідних для густоти та пишності волосся вітамінів та мінералів. Якісні спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси для волосся з додаванням корисних рослинних екстрактів – це лінійка засобів ТМ Перфектил.

Витамины для ухода за волосами

Головні вітаміни для догляду за волоссям

Щоб волосяні цибулини продукували міцне волосся, яке ростиме 5–7 років, як і має бути, їм потрібні не якісь окремі 2-3 вітаміни від випадіння волосся, а повний їх комплекс разом з мікроелементами. Тобто організм щодня має отримувати вітаміни С, Е, D, групи В, бета-каротин (з якого в організмі за потребою утворюється вітамін А), цинк, селен, магній, хром тощо.

Кожна з таких біологічно активних речовин «співпрацює» з іншими, приміром, засвоєнню заліза сприяють вітаміни С, Е, В12 та мідь. І кожен вітамін та мікроелемент виконує в організмі безліч різних функцій, зокрема, позитивно впливає на волосся. Ось лише кілька прикладів того, як діють складові засобів з лінійки Перфектил:

  • Вітаміни групи B активізують кровопостачання й обмін речовин.
  •  Мідь і кремній сприяють утворенню волосяних фолікулів, зміцнюють волосся.
  • Біотин діє у синергії з вітамінами А, В2, В6, ніацином, магнієм і цинком, покращує ріст волосся. Бере участь у синтезі кератину — білка, який є основою волосся, сприяє нормальному росту, міцності та збереженню гарного вигляду волосся.
  • Залізо допомагає доставляти кисень та поживні речовини всередину волосяних цибулин (фолікулів), що покращує ріст волосся, надає йому міцності та здорового блиску, зменшує випадіння.
  • Цинк запобігає випаданню, регулює підвищену жирність волосся.
  • Хром, що належить до незамінних мікроелементів, стимулює ріст волосся, відновлює та покращує його стан.
  • Мідь необхідна для боротьби з тьмяністю волосся і появою сивини.
Витамины для ухода за волосами

Крім вітамінів та мінералів комплекси Перфектил містять амінокислоти, рослинні екстракти та інші корисні для волосся компоненти. Наприклад, у Перфектил Оріджинал є екстракт насіння винограду, який зберігає цілісність колагенових волокон, тобто структуру волосся. А до складу Перфектил Плюс Розкішне волосся додано екстракт хвоща польового. Один з головних корисних елементів цієї рослини – це кремній, який збільшує синтез білків кератину та колагену для волосся і нігтів. Є ще Перфектил Платинум питний колаген для волосся (по 10 флаконів в упаковці). Це засіб на основі морського колагену – пептидів, тобто дуже дрібних частинок білків, які завдяки своєму розміру легко засвоюються і вбудовуються у власні колагенові волокна організму, зміцнюючи їх.

Які вітаміни пити при випаданні волосся

Комплекси Перфектил, що містять вітаміни, мікро- та макроелементи, амінокислоти, рослинні екстракти тощо, підтримують організм у цілому, а ще покращують зовнішній вигляд і міцність волосся зокрема. Потрапляючи в шкіру голови за допомогою кровотоку, їхні компоненти здійснюють потужний позитивний вплив на всі обмінні процеси на внутрішньоклітинному рівні, запобігаючи випадінню волосся. Для його покращення можна вибрати будь-який засіб з лінійки, однак кожен з них має свої особливості:

  • Перфектил Плюс Розкішне Волосся – переваги цього комплексу відображені у його назві. Він містить вітаміни, мінерали, амінокислоти, а також три унікальні компоненти: екстракт хвоща, морський колаген та інозитол. Такий склад допомагає зупинити випадіння волосся, сприяє його швидкому росту, покращує якість волосся (запобігає ламкості, тьмяності, втраті об’єму та еластичності волосся). Цей комплекс позитивного впливає на волосся будь-якого типу і з будь-якими проблемами. За відгуками жінок, які його приймали, позитивний результат його дії дуже помітний. Крім того, повний комплекс вітамінів та мінералів покращує і загальне самопочуття.
Перфектил роскошные волосы
  • Перфектил Платинум питний колаген для Волосся з гідролізованим морським колагеном містить пептиди та амінокислоти, з яких складаються білки креатин та колаген – основа волосся. Ці речовини добре засвоюються, надходять у волосяні цибулини зсередини організму і сприяють зміцненню волосся природним шляхом. Також у складі засобу є кератин, олія з насіння чорної смородини, вітаміни та мікроелементи, що сприяє отриманню відчутного та довготривалого ефекту.
Коллаген для волос Perfectil

Покращення вигляду волосся помітне зазвичай вже за 1,5 місяці прийому комплексів Перфектил. Однак слід враховувати, що волосся росте повільно, тому краще застосовувати ці засоби впродовж 3 місяців.

Якщо ваше волосся не випадає, але вас турбує те, що воно січеться, втратило еластичність, об’єм та природний блиск – виберіть Перфектил Жувальні Пастилки для пошкодженого волосся.

Ну, а якщо у вас на даний момент немає суттєвих скарг на волосся, ви бажаєте підтримувати його красу та здоров’я, ви можете обрати Перфектил Оріджинал.